Sipariş :

ANTALYA KAZIM ÖZALP CADDESİNDE (ŞARAMPOL) 1968 YILINDA AÇILAN MAĞAZAMIZ YILLARDIR ÖZEN, İTİNA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN ÇALIŞMA PRENSİBİ VE DİSİPLİNİ İLE MÜŞTERİLERİNE YANLIZCA SATIŞ SIRASINDA KOLAYLIK SAĞLAMAKLA KALMAYIP SATIŞ SONRASINDADA TEKNİK SERVİS HİZMETİ SUNARAK, AMACINA ULAŞMIŞ, YILLARIN BİRİKİMİ TECRÜBE VE MAĞAZACILIK KÜLTÜRÜ İLE ANTALYA HALKININ VE ANTALYA BÖLGESİNDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ SUNDUĞUMUZ DİĞER SAAT FİRMALARININDA GÜVEN VE DESTEĞİ İLE KÖKLÜ BİR FİRMA HALİNA GELMİŞTİR. BU GÜVEN VE DESTEĞİDE ARKAMIZA ALARAK 2009 YILI İTİBARİ İLE HİZMET VE DENEYİMLERİMİZİ, YANLIZ BELİRLİ BİR BÖLGEYE DEĞİL ANTALYA DIŞINDA VE HATTA TÜM TÜRKİYEYE SUNABİLMEK AMACI İLE FİRMAMIZ YENİ BİR YAPILANMAYA GİTMEKTEDİR, BU YAPILANMANIN EN ÖNEMLİ ADIMLARINDAN BİRİSİDE ÇAĞIMIZIN İLETİŞİM ARACI OLAN İNTERNET HİZMETLERİ OLDUĞUNU BİLEREK BU İNTERNET SİTESİNİ HİZMETE AÇTIK.

YENİ YAPILANMAMIZDA, GELECEĞİ ÖNGÖREREK VE YILLARDIR KEMİKLEŞMİŞ OLAN MAĞAZACILIK KÜLTÜRÜNÜ İNTERNET ARACILIĞI İLE DAHADA GELİŞTİRMEK VE DAHA ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNABİLMEK, MAĞAZAMIZI AYAĞINIZA, EV ORTAMINIZA TAŞIYABİLMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ.

DAHA EMEKLEMEKTE OLAN İNTERNET MAĞAZACILIĞI SEKTÖRÜNDE HALİHAZIRDA BULUNAN FİRMA VE İNTERNET SİTELERİNİN ARASINDAN SIYRILABİLMEK VE FARKIMIZI YANSITABİLMEK İÇİN KENDİMİZİ DAHADA GELİŞTİRMEYE ADADIK. BU VESİLEYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DESTEĞİ BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİ. SİZLERİN HERTÜRLÜ ÖNERİ, ŞİKAYET VE DİLEKLERİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ. BU NEDENLE BİZE BU DİLEK VE ŞİKAYETLERİNİZİDE ULAŞTIRABİLMENİZ İÇİN MAİL ADRESLERİMİ, TELEFON FAKS VE ADRES BİLGİLERİMİZİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDE BULABİLİRSİNİZ.


ÖZEN SAAT MAĞAZACILIK HİZMETLERİ VE WWW.OZENSAAT.COM.TR İNTERNET MAĞAZACILIĞI YÖNETİMİ ADINA

SAYGILARIMIZLA